Україна U-20 - Ізраїль U-20. Анонс матчу третього туру ЄвроБаскета-2017

Україна U-20 - Ізраїль U-20. Анонс матчу третього туру ЄвроБаскета-2017
17 липня 2017, 10:45

ЄвроБаскет-2017. Груповий раунд. Третій тур

Україна U-20 - Ізраїль U-20

Початок матчу - 16:45

Трансляція - YouTube FIBA

Сьогодні, 17 липня, молодіжна збірна України проведе заключний третій матч групового раунду чемпіоната Європи. Суперником підопічних Максима Міхельсона стане команда Ізраїлю, яка виграла обидва попередні матчі, обігравши Латвію та Литву.

Ізраїль на цьогорічному турнірі демонструє дуже переконливу гру: команда грає в швидкому темпі, атакує з-за дуги з високим відсотком і активно працюють в захисті. У разі перемоги над ізраїльтянами з різницею в 21 очко збірна України забезпечить собі першу сходинку за підсумками групового раунду, а якщо команда Міхельсона виграє "+10" то стане за підсумками першого раунду турніру другою.

Варто зазначити, що відрізками збірна України демонструє досить пристойний баскетбол, проте стабільності нашій команді поки не вистачає. В першу чергу хлопцям треба додати в захисті - в стартових матчах наші суперники дуже часто отримували можливість для вільних кидків. Також хочеться вірити, що знайдуть свою гру бігмени, які поки не демонстрували свою кращу гру на цьому турнірі. Будемо сподіватися, що збірна України буде додавати від матчу до матчу і зуміє здобути перемогу над ізраїльтянами з потрібним рахунком.